Team Agros Haarlem

Team Agros Haarlem helpt graag iedere kandidaat met of zonder beperkingen aan een passende baan. Wij zijn enthousiaste doeners binnen een informele sfeer. Wij volgen ontwikkelingen op de arbeidsmarkt en de wetgeving op de voet. Zo blijven we up-to-date. Wij zijn Agros. Even voorstellen?

Jette_de_Jong_VestigingsmanagerJette de Jong
Vestigingsmanager

023-2050117

Gonda Stevens
Coordinator Nazorg – Jobcoach

023-2050117
Gabrielle_Borowski_ConsulenteGabrielle Borowski
Consulente

023-2050117
Melissa Schouten
Consulente

023-2050117
Mark KonijnMark Konijn 
Consulent

023-2050117

Bianca Cramer
Consulente

023-2050117
bcramer@agros.nl
BrendaBrenda Bartels
Consulente – Jobcoach

023-2050117
bbartels@agros.nl
Saida Chahman
Consulente

023-2050117
schahman@agros.nl
Corine Mooijer
Consulente

023-2050117
cmooijer@agros.nl
Mohammed Omer
Consulent

023-2050117
momer@agros.nl
Jelle Hofman
Consulent

023-2050117
jhofman@agros.nl


Winnie Grootveld
Consulente
023-2050117
wgrootveld@agros.nl


Liesbeth Ultee
Consulente – Jobcoach
023-2050117
e.ultee@agros.nl


Fred van den Heuvel
Logistiek medewerker
023-2050117
fvandenheuvel@agros.nl