Alleen ben je goed, maar samen staan wij sterker

De teams van Agros helpen mensen in Noord-Holland met het vinden van een passende baan. Ons grote en lokale netwerk helpt ons daarbij. Samen werken we aan werk voor iedereen.

Onze specialisten hebben jarenlange ervaring en gaan voor resultaat. Enthousiaste doeners met veel vakkennis. Ontwikkelingen op de arbeidsmarkt en in wetgeving volgen wij op de voet. Wij spreken de taal in de regio’s en luisteren naar onze klanten. Wij maken graag kennis!


Agros Alkmaar 

Koelmalaan 350, unit 0.28
1812 PS Alkmaar

072 512 66 16
alkmaar@agros.nl

Agros Amsterdam

Bezoekadres UWV trajecten:
Johan van Hasseltweg 118
1022 WZ Amsterdam

0299 472 690
amsterdam@agros.nl

Agros Haarlem 

Zijlweg 33
2013 DB Haarlem

023 205 01 17
haarlem@agros.nl

Agros Hoorn  

Veemarkt 13B
1621 JA Hoorn

0229 855 768
hoorn@agros.nl

Agros Purmerend  

Wielingenstraat 103
1441 ZN Purmerend

0299 472 690
purmerend@agros.nl

Agros Schagen 

Witte Paal 122
1742 NW Schagen

0224 292 060
schagen@agros.nl